Anasayfa Batı Trakya Kulüp Yönetim Takımlar Faaliyetler Ödüller Resim Galerisi Videolar Basında Biz İletişim
Maç Programı
-
Stad :
Tarih : --
Saat :
Skor :
A Takımı Puan Tablosu
BATI TRAKYA 45
İST.BULANCAK 42
İSTANBUL BAYBURT 35
BAYRAMPAŞA TEKNİK 27
CEVAT KÖPRÜBAŞI 27
GİRUSUN EMEKSAN 23
ŞİRİNEVLER 22
FATİH HİLAL 16
SULTAN MURAT 16
ÇAYIRBAŞI ÖZKAN 1
Faydalı Linkler

2

SPOR SİTELERİ (7)

2

BATI TRAKYA SİTELERİ (40)
Haber ayrıntıları...
-
HABER AYRINTILARI
Amatör Kulüpler Birliği, yeniden Şenol Yurtseven dedi
-- -

Zeytinburnu Amatör Kulüpler Birliği olağan kongresini yaptı. 16 Amatör Kulüp 46 Delegesi ile seçime gitti. Kongre de mevcut başkan Şenol Yurtseven ve yönetimi yeniden göreve getirildi. 

Zeytinburnu Amatör Kulüpler Birliği bir dönem parçalandı ve iki ayrı birlik haline geldi. Bu ayırışıma Zeytinburnu’nda herkesimden tepkilere neden oldu. Amatör Kulüp Başkanlarının iyi niyetli olması Birlik Başkanlarının öncülüğü ile bu birliktelik yeniden sağlandı. Bu Birlikteliğin oluşmasına büyük çaba harcayan Şenol Yurtseven birlikteliğin ardından olağanüstü kongre ile olağan kongreye kadar Birliğin Başkanlığına seçildi. Şenol Yurtseven çok kısa bir sürede yaptığı çalışmalarla Amatör kulüp Başkanların takdirini kazandı ve bu çalışmaların meyvesi olarak büyük bir destek ile olağan kongrede Başkan seçildi. İki yıllık görev süresini tamamlayan Yurtseven yeniden kongreye gitti.

Zeytinburnu Amatör Kulüpler Birliği olağan kongresi için birlik Batı Trakya Kulübünün tesislerinde toplandı. Batı Trakya Kulüp Başkanı Hakan Güler’in ev sahipliğinde kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlandı.  Ardından kongreyi yönetecek divan belirlendi.

Kongrenin divan Başkanlığını Mehmet Ali Tanrıyaşükür, Katip Üyeliklerini ise Mehmet Gençoğlu ve Cenk yılmaz yaptı. İlk sözü mevcut Başkan Şenol Yurtseven aldı. Başkanı Bu dönem yaptıkları icraatları tek tek anlattı. Raporların tek tek okunması ve oylanmasının ardından Yönetim Kurulu seçimine geçildi. Şenol Yurtseven’in listesi oy çokluğu ile kabul edildi.

Temenniler bölümünde ise ilk sözü Zaferspor Kulüp Başkanı Cengiz Zafer aldı. Zafer konuşmasında Amatörler birliğinin çok iyi noktalarına getirilmesi için fikirlerini ve önerilerini tek tek sıraladı. Özellikle Zeytinburnu Belediyesinde bir spor müdürlüğünün kurulmasının ilçemizde spor alanında yapılacak en önemli hizmetlerden biri olacağını söyledi. 
Cengiz Zafer’in ardından kürsüye Rahmi Ekşi çıktı. Şunun altını özelikle çiziyorum. Şenol Yurtseven Başkanlığı döneminde Amatörler Birliği en iyi dönemini yaşıyor. Eksiklerimiz yok mudur vardır. Fakat bunu bir kişinin sırtına yüklemek doğru değil 100 TL’lik aidatı vermekten bile aciziz dedi.

Cengizhan Bahçekapılı ise konuşmasında Birliğin Tüzüğünü eleştirdi. Bu tüzükte havada kalan maddeler var. Gelin bunları değiştirelim dedi. Bahçekapılı konuşmasında hep bir kişi sürekli aday olmasın bir dönem başkanlık yapıp kenara çekilelim gençlerin önünü açalım vurgusu yaptı.

Kongrenin sonunda İkinci kez Amatör Kulüpler Birliği Başkanı olan Şenol Yurtseven bir teşekkür konuşması yaptı. Başkan Yurtseven, kendisine güvenen destek veren tüm kulüp başkanlarına teşekkür etti. Çok daha güzel işlere hep birlikte imza atacağız dedi. Başkan Yurtseven İstanbul ilçe Belediyeleri içinde Amatör Futbola en güzel desteği veren Zeytinburnu Belediyesine ve Başkan Murat Aydın’a teşekkür etti.

Zeytinburnu Amatör Kulüpler Birliği Yeni Yönetim: Başkan: Şenol Yurtseven, 
Yönetim Kurulu Üyeleri: Rahmi Ekşi, Cengizhan Bahçekapılı, Naci Sert, Kenan Aydın, Hakan Güler, Mennan Çayır, İsmial Erarslan, Emrullah İç, Sabri Altıok, Hakan Eren, Halim Şengül, Mesut Kurtuluş, Cenk Yılmaz, Turgay Kalyoncu, Cengiz Zafer

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Bülent Çuhacıbaşı, Yusuf Ekşi, Celal Ertuğrul, Bülent Küçükusta, Hasan Aydın, Mehmet Gençoğlu, Erol Sarıkurt, Nacat Tali, Ramazan Akdoğan, Abuzer Cengiz, Fadıl Sayın, Şükrü Keskin, Nejdet Baykan, Adem Mutlu, Mehmet Ceylan, Yasin Taş

Denetleme Kurulu Asil Üyeler: Aydın Çığrıkçı, Fatih Çakırca, Zekir Keskin 
Denetleme Kurulu Yedek Üyeler: Ferhat Yılmaz, Ergün Öztürk, Cemal Köprülü

KAYNAK HABER

Bu içerik 250 kez okundu...
Diğer Haber Başlıkları
Eski Başkanlarımızdan Mehmet TÜRKMEN Babası Vefat Etmiştir.
  devamı...
11.DÖNEM YÖNETİM KURULU GÖREV DAĞILIMI YAPTI
  devamı...
11.OLAĞAN GENEL KURUL İLANI
  devamı...
BATI TRAKYASPOR 23 NİSAN TURNUVASI SONA ERDİ.
  devamı...
BATI TRAKYASPOR 23 NİSAN TURNUVA HABERLERİ
  devamı...
BATI TRAKYASPOR 23 NİSAN TURNUVASI
  devamı...
U-11 takımımız ilk maçında Zeytinburnu ile karşılaştı
  devamı...
U-16 takımımız Bolu'da oynanan Türkiye Şampiyonası 1.Kademe maçlarında finalde elendi
  devamı...
U-16 takımımız Zonguldak temsilcisi Karadeniz Ereğlispor'u Fırat Çoban'ın kafa golüyle 1-0 mağlup etti.
  devamı...
U-16 Takımımız ilk maçında karşılaştığı Ankara temsilcisi Elmadağ Belediyesi Spor'u 2-0 mağlup etti.
  devamı...
U-16 Takımımız Bolu'ya gidiyor
  devamı...
KULÜBÜMÜZÜN ŞAMPİYONLUK ve DERNEĞİMİZİN 50.YILI
  devamı...
Türkmen İnşaat Can İpek Tekstil JURY ERKEK GİYİM YURTERTURİZM AVCILAR HOSPİTAL YEŞİLPINAR TIP MERKEZİ OZ KLAS TOUR
Copright © Batı Trakya Spor Derneği Tüm Hakları Saklıdır. Anasayfa - Batı Trakya - Kulüp - Yönetim - Takımlar - Faaliyetler - Ödüller - Resim Galerisi - Videolar - Basında Biz - İletişim
Bugün 80 Dün 207 Toplam 980333 En Fazla 1031 Ortalama 274
Google Reklamları